Návod k použití

Kartáče

  • Na českém trhu existují modely kartáčů na koberce ET 340, EB 350/351 a EB 360.

Námi dodávané kartáčky jsou určeny pro všechny typy těchto kartáčů na koberce. U starších a již opotřebovanějších kartáčů ET 340 však mohou způsobit jeho blokování (spuštění pojistky a vypnutí rotace). V tomto případě je nutné, abyste při objednávání označili, že žádáte o zaslání kartáčků pro el. kartáč na koberce ET 340.

Následně obdržíte kartáčky, které se liší pouze v menším počtu štětin, proto již nezpůsobují svým odporem blokování kartáče. Na funkci ani kvalitu vysávání toto nemá žádný vliv.

Při nasazování kartáčků je nutné postupovat v souladu s návodem k použití vysavače a dbát zejména na správné barevné označení kartáčků a čistotu na osách.

Vysáváme.cz  má všechny modely vysavačů, na které prodává spotřební materiál k dispozici a zkouší kompatibilitu dodávaného zboží, proto si můžete být jisti, že dodané zboží opravdu pasuje.

Čistící sníh na koberce

  • Čistící sníh na koberce je k použití pro všechny stálobarevné textilní kobercové plochy.

Před začátkem čištění je nutné zkontrolovat stálobarevnost povrchu. Na nenápadném malém místě nejprve vyzkoušejte reakci na čistící sníh dle návodu k použití.

Čistící sníh na koberce není bělený, jeho barva je přírodní, tedy do hněda. Barva nemá vliv na kvalitu čištění!!!

Návod k použití

V průběhu čištění zajistěte dobré provětrání čištěných prostor. Před čištěním celou plochu koberce nejprve řádně vysajte. Obsah sáčku postupně nasypte na koberec a řádně zapracujte do vláken koberce pomocí čističe koberců nebo měkkým kartáčem. Po zapracování nechte čistící sníh cca. 2 hodiny působit. Čistící sníh z koberce řádně vysajte. Po vysátí se může koberec ihned používat.

Pozor

Není vhodný pro použití na plstěné koberce. Načaté balení spotřebujte v krátké lhůtě, jinak se čistící schopnost velice sníží. Uchovávejte při teplotách 15 – 25°C, ne na přímém slunci. Nepoškozuje životní prostředí. Neobsahuje rozpouštědla, proto při sušení nevznikají škodlivé výpary. Biologicky odbouratelný. Je možné vetřít rukou. Brání před rychlým opakovaným zašpiněním.

Obsah balení

Balení 500g stačí na 10 – 20 metrů čtverečních, podmíněno stupněm znečištění, správným způsobem zapracování a druhem čištěného koberce.

Složení

Deriváty celulózy, aromatické látky.

Spotřebujte do 24 měsíců od data zakoupení

 

Problémy, reklamace

Při převzetí zboží na poště, si zkontrolujte, zda není zásilka poškozená, pozdější reklamace Česká pošta neuznává.

Pokud máte jakýkoliv problém, zkontrolujte nejprve, zda jste si objednali správné zboží do Vašeho vysavače. Téměř 50% reklamací je z důvodu, že si zákazník objedná zboží pro jiný typ vysavače, než který vlastní.

Zavolejte na naše call centrum: 737 444 160 a dohodněte se s operátorem na postupu vyřízení Vašeho problému.